Sungurlulu Gençler 1. Oldu

Sponsor

Yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı Fen Lisesi öğrencileri Eren Çaltekin, Batuhan Babayiğit ve Batuhan Çakan’ı tebrik ediyorum diyen Sungurlu Gençlik Merkezi müdürü M. Esat Buğdaylı, bir sonraki Türkiye yarı final yarışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Buğdaylı, bu yarışmaya katılan diğer 3 grubumuza, Fen Lisesi Müdürü Ahmet Yandım’a ve değerli öğretmenlerine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ve İlçe Spor Müdürü Halil Yurt’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerik“Daha Güzel ve Güneşli Yarınları Konuşuyoruz”
Sonraki İçerikEryiğit Köydeki Öğrencilerin Doğum Gününü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz