SUNGURLU’DAN ÇESOB BAŞKANI GÜR’E TAM DESTEK

Sponsor

Sungurlu Esnaf Odalarından Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür’e tam destek geldi.
ÇESOB Başkanı Recep Gür, Sungurlu’da Oda Başkanları ile bir araya geldi. Mayıs ayında yapılacak olan seçimlerde Oda başkanları Recep Gür’e destek vereceklerini açıkladılar.

Mayıs ayında yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren ÇESOB Başkanı Recep Gür, Sungurlu’ya geldi. Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Erdal Kolaylı, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Pozan, Terziler ve Berberler Odası Başkanı Mutlu Karslı ve yönetim kurulu üyeleriyle Dostlar Pide ve Kebap Salonu’nda bir araya geldiler.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GÖREVE TALİBİZ”

ÇESOB Başkanı Recep Gür yaptığı konuşmasında, “Mayıs ayında yapılacak seçimlerde rabbim nasip ederse inşallah, birlik ve beraberlik içerisinde göreve tekrardan talibiz. Bu akşam bizleri burada ağırlayan değerli Oda Başkanımız Erdal Kolaylı’ya ve siz başkanlarım ile birlikte yönetim kurulu üyelerinize teşekkürlerimizi sunuyorum” diye söyledi.

Sponsor

5 Oda Başkanları da; Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) seçimlerinde yönetim kurulu üyelerimizle birlikte mevcut başkanımız Recep Gür’ü destekleme kararı aldık. Yapılacak seçimlerin şimdiden esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ diyerek aylar öncesinden Recep Gür’ü açıktan desteklediklerini ilan ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikBUZLANMA KAZALARA NEDEN OLDU ÇOK SAYIDA YARALI VAR
Sonraki İçerikLİDER, UZATMALARDA GÜLDÜ : 4-1
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz