Sungurlu’da Yollar Onarılıyor

Sungurlu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yollar da bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yaz ayı süresince ilçenin birçok noktasında yapılan çalışmalarla vatandaşları kış ayları öncesi çamurdan kurtaran Sungurlu Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri, şimdi de ilçenin farklı noktalarında tadilat çalışması yapıyor.

Ayrıca mahalle aralarında da ot biçme çalışmalarını sürdüğü bildirildi.

Sponsor

BAHAR TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

Sungurlu Belediyesi, her sene düzenli olarak gerçekleştirdiği bahar temizliğine ara vermeden devam ediyor.


Baharın tüm güzelliğini yaşadığımız bu günlerde, Sungurlu Belediye sosyal alanların yanı sıra mahallelerin de geniş çaplı temizliğini yaparak vatandaşlar için hazır hale getirecek.

Kışın azda olsa yağan kar ve yağmur suyu nedeniyle mahallelerdeki cadde ve sokaklarda oluşan çamur ve çeşitli görüntü kirliliği oluşturan maddeleri tek tek temizlemeyi hedefleyen Sungurlu Belediyesi, yapılan çalışma ile sosyal alanların temizliğinin yanı sıra çok kısa süre içerisinde bütün mahallelerdeki cadde ve sokaklara girilerek bütün şehrin temizliğini yapılacak.


Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Ekiplerimizin yaptığı çalışmaları Hemşehrilerimizin sağlığının korunması açısından oldukça önemli buluyorum. Ekiplerimiz yalnızca sokakları süpürmekle kalmıyor İlçemizin ana arterleri başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta yıkama çalışması yapıyor. Bunların haricinde yine, kullanılan pazar yerleri ve çöp konteynırları da düzenli olarak hijyenik suyla yıkanıyor. Bu noktalarda yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin sağlığına doğrudan katkısı olacak çalışmalardır. Sungurlu Belediyesi olarak bir yandan projelerimizi sürdürürken bir yandan da şehrimizi temiz tutmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikNazire Teyzenin Yardımına Başkan Şahiner Koştu
Sonraki İçerikBelediye Ekipleri Berber ve Kuaförlerde Dezenfekte Çalışması Yaptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz