-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemSungurlu'da Voleybolun Yıldızı Egitimspor

Sungurlu’da Voleybolun Yıldızı Egitimspor

- Google Reklamı -

2019-2020 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonunca düzenlenen alt yapı yıldız erkekler il birinciliği oynanan maçlar ile başladı.

Sungurlu Eğitimspor yıldız erkek takımı Çorum il birinciliği maçlarında 4 takımlı tek devreli lig usulüne göre oynanacak maçlarda gruplara kalmak için mücadele edecek. Rakipleri diğer Sungurlu temsilcisi Sungurlu Belediyesi A-B ve Çorum Belediyespor oldu. Grup birinci olan takım Çorum’u temsilen gruplarda mücadele verecek.

Grubun ilk maçları 5 Şubat 2019 tarihinde Sungurlu Mahmut Atalay spor salonunda oynandı.
İlk maçlar sonucunda Egitimspor Sungurlu Belediyesi B takımını 3-0 yendi. Çorum Belediyesi Sungurlu belediyesi A takımını 3-0 yenerek ilk galibiyetleri almış oldu.

Nitelikli Gençler yetiştirmek için Sponsor arıyoruz

- Advertisement -

Eğitimspor kulüp antrenörü Fırat Arslan açıklamasında ” Çağdaş, aydınlık, özgürlükçü, eşitliği ve adaleti arayan geleceğe, memlekete hayırlı, iyi eğitim almış, sporla, kültürle, sanatla yoğrulmuş, genç nesiller yetiştirmek istiyoruz. Ulaşabileceğimiz tüm çocuklara destek olmak ve onları sporla kazanmak niyetindeyiz ve bunu yaparken spor ahlakını ön plana çıkartıyor ve doğru eğitimcilerle çocuklarımıza eğitim vermeye çalışıyoruz. Eğitimspor çok değil sadece yemek yol, konaklama ve malzeme giderleri için sponsor olup bu çocuklara sahip çıkacak kurum kuruluşlardan destek bekliyoruz.” dedi. 

2019-2020 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonunca düzenlenen alt yapı yıldız erkekler il birinciliği oynanan maçlar ile başladı. Sungurlu Eğitimspor yıldız erkek takımı Çorum il birinciliği maçlarında 4 takımlı tek devreli lig usulüne göre oynanacak maçlarda gruplara kalmak için mücadele edecek. Rakipleri diğer Sungurlu temsilcisi Sungurlu Belediyesi A-B ve Çorum Belediyespor oldu. Grup birinci olan takım Çorum'u temsilen gruplarda mücadele verecek. | Sungurlu Haberleri
[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu