Sungurlu’da Voleybolun Yıldızı Egitimspor

Sponsor

2019-2020 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonunca düzenlenen alt yapı yıldız erkekler il birinciliği oynanan maçlar ile başladı.

Sungurlu Eğitimspor yıldız erkek takımı Çorum il birinciliği maçlarında 4 takımlı tek devreli lig usulüne göre oynanacak maçlarda gruplara kalmak için mücadele edecek. Rakipleri diğer Sungurlu temsilcisi Sungurlu Belediyesi A-B ve Çorum Belediyespor oldu. Grup birinci olan takım Çorum’u temsilen gruplarda mücadele verecek.

Grubun ilk maçları 5 Şubat 2019 tarihinde Sungurlu Mahmut Atalay spor salonunda oynandı.
İlk maçlar sonucunda Egitimspor Sungurlu Belediyesi B takımını 3-0 yendi. Çorum Belediyesi Sungurlu belediyesi A takımını 3-0 yenerek ilk galibiyetleri almış oldu.

Sponsor

Nitelikli Gençler yetiştirmek için Sponsor arıyoruz

Eğitimspor kulüp antrenörü Fırat Arslan açıklamasında ” Çağdaş, aydınlık, özgürlükçü, eşitliği ve adaleti arayan geleceğe, memlekete hayırlı, iyi eğitim almış, sporla, kültürle, sanatla yoğrulmuş, genç nesiller yetiştirmek istiyoruz. Ulaşabileceğimiz tüm çocuklara destek olmak ve onları sporla kazanmak niyetindeyiz ve bunu yaparken spor ahlakını ön plana çıkartıyor ve doğru eğitimcilerle çocuklarımıza eğitim vermeye çalışıyoruz. Eğitimspor çok değil sadece yemek yol, konaklama ve malzeme giderleri için sponsor olup bu çocuklara sahip çıkacak kurum kuruluşlardan destek bekliyoruz.” dedi. 

2019-2020 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonunca düzenlenen alt yapı yıldız erkekler il birinciliği oynanan maçlar ile başladı. Sungurlu Eğitimspor yıldız erkek takımı Çorum il birinciliği maçlarında 4 takımlı tek devreli lig usulüne göre oynanacak maçlarda gruplara kalmak için mücadele edecek. Rakipleri diğer Sungurlu temsilcisi Sungurlu Belediyesi A-B ve Çorum Belediyespor oldu. Grup birinci olan takım Çorum'u temsilen gruplarda mücadele verecek. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikMotor Bölümü İçin Girişimde Bulundular
Sonraki İçerikŞahin; “Üç Hilalimizin Ömrü Uzun Olsun”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz