SUNGURLU’DA TAKSİ DURAKLARI YENİLENDİ

Sponsor

Sungurlu’da eskiyen ve uzun süredir kullanılan taksi durakları, Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından yenilendi. Başkan İsmail Pozan, “Söz verdik, sözümüzü tutmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

“Söz verdik, sözümüzü tutmanın onurunu ve gururunu Yaşıyoruz”

Şoför esnafının her zaman en iyisi ve en güzeline layık olduğunu biliyor ve ona göre hareket etmeye çalışıyorum diyen Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Pozan, “Sungurlu ticari taksi duraklarını yenilemek için çıktığım yolda bana desteklerini esirgemeyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e, Çorum ÇESOB Başkanı Recep Gür’e, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ( ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner’e, Sungurlu Esnaf Kefelet Kooperatifi Başkanı Alaaddin Kayaer’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geldiğim günden bu güne kadar beni yalnız bırakma yan tüm şoför arkadaşlara hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Pozan, “Hizmetlerimizin devamının geleceğinin sözünü buradan tekrardan veriyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA POLİS DENETİMİ
Sonraki İçerikEFELER LİDERİ DEVİRDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz