SUNGURLU’DA SİYASET YİNE SINIFTA KALDI

Sponsor

Arzulanan birlik ve beraberlik yine sağlanamadı.

Sungurlu siyasetçilerinin her fırsatta vurguladığı ve dillerinden düşürmediği birlik ve beraberlik sözleri yine lafta kaldı. Her yıl 4 büyük ilçenin Belediye Başkanı Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi´ne seçilirken bu yıl Sungurlu, Ak Partili meclis üyelerinin başka ilçelere oy kullanmasıyla meclise giremedi.
Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi’nde Çorum´u temsil edecek olan 4 üyenin seçimi yapıldı. Önceki gün Turgut Özal Konferans Salonu’nda gerçekleşen oylama sonucunda Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in de aday olduğu Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi´ne asil üyeliği seçimlerinde Sungurlu’dan daha küçük olan Osmancık, Alaca ve Bayat belediye başkanları, Ak Parti Sungurlu Belediye Meclis üyelerinin de desteğiyle asil üye olarak seçildiler.
Oylamada 9 Sungurlu Ak Parti Belediye Meclis üyesinin kendi ilçeleri dururken Osmancık, Alaca ve Bayat’a oy kullanmaları dikkat çekti.
Konuyla ilgili telefonla görüştüğümüz Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bu durumun utanç verici bir durum olduğunu söyleyerek, anlamakta zorluk çektiğini, takdiri Sungurlu halkına bıraktığını ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerik9 Muhtarın Mazbatası İptal Edildi
Sonraki İçerikMuhtarlar, Maaş Alacakları Bankaya Tepki Gösterdiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz