SUNGURLU’DA SİLAJLIK MISIR HASADINA BAŞLANDI

Sponsor

Sungurlu merkez ve köylerinde yem bitkilerinin alanın artırılması projesi kapsamında ekilen silajlık mısırların hasadına başlandı. İl Özel idare Destekli Sungurlu’da 16 çiftçiye 1200 kilogram silajlık mısır tohumu dağıtımı yapılmıştı.

Toplam sulu arazide 400 dekar alanda ekilen silajlık mısırların hasadına başlandığı açıklandı. Çiftçi Osman Ergişi 34 dekar alanda ektiği silajlık mısır hasadına başladığını bildirdi. Osman Ergişi dekarda 7 ton ile 7.5 ton ürün elde ettiklerini söyleyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Hasada Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürü Musab Altun ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ OKULDA COVİD-19 AŞISI OLDU
Sonraki İçerik88 YAŞINDA TORUNUNUN TORUNUNU GÖRDÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz