Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Sungurlu’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Kaymakam Gözen, “Biz Bir Takım ve Ekibiz”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program mahalle ve köy muhtarların konuşmasının ardından İlçe Kaymakamı Mitat Gözen tarafından günün anlamı ve önemi belirten bir konuşma yaptı.
Kaymakam Gözen, “Muhtarlık müessesi Osmanlıdan Cumhuriyetimize kalan bir müessesedir. Muhtarlarımız bildiğiniz gibi demokrasinin birinci basamağıdır. Muhtarlarımız köy ve mahallerinin ihtiyaç ve sorunlarını tespit eden ve bunların çözümü için ilgili kuruluşlara müracaat eden bu müracaatları takip eder ve sürekli o kurumlarla istişare içinde bulunur. Aynı zamanda bulunduğu köyü ve mahalleyi bu manada temsil eden bir görev üstlenirler” dedi.

Sungurlu'da Muhtarlar Günü Kutlandı » Sungurlu Haber

“Biz Bir Takım ve Ekibiz”

Bende tüm muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum diyen Kaymakam Gözen, “Biz bir takımız ekibiz. Takım ruhuyla çalıştığımız sürece daha üst düzeyde başarılar elde ederiz. Ama bireysel çalışmalarda istediğimiz başarı çoğu zaman elde edemeyiz. Bir takım olarak önemli oranda sorunlarımızı çözdük. 2017 ve 2018 yılı itibariyle köylerde alt yapı problemi kalmadığı gibi kanalizasyon ve yol sorunlarını da çözdük. Bazı grup yollarımızda sıcak asfaltta geçtik. Bu çok önemli bir aşamadır. Bunlarla birlikte sosyal ve kültürel çalışmalar yaptık. Köylere yapılan çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Tüm muhtarlarımıza yaptıkları çalışmadan ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

İlgili İçerikler

Dere’den Kaymakam Gözen’e Ziyaret

Safa Özhazinedar

YAŞLI VE HASTALARIN İHTİYAÇLARINI POLİS EKİPLERİ KARŞILADI

Safa Özhazinedar

Termometreler 41 Dereceyi Gösterdi

Safa Özhazinedar

Asırlık Bayramlaşma Geleneği Sürdürüldü

Safa Özhazinedar

Sungurlu Tapu Müdürlüğü Yeni Yerinde

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu, ” Engelli olduğu için, kimse toplumdan dışlanmamalı”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar