Sungurlu’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Sponsor

Kaymakam Gözen, “Biz Bir Takım ve Ekibiz”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program mahalle ve köy muhtarların konuşmasının ardından İlçe Kaymakamı Mitat Gözen tarafından günün anlamı ve önemi belirten bir konuşma yaptı.
Kaymakam Gözen, “Muhtarlık müessesi Osmanlıdan Cumhuriyetimize kalan bir müessesedir. Muhtarlarımız bildiğiniz gibi demokrasinin birinci basamağıdır. Muhtarlarımız köy ve mahallerinin ihtiyaç ve sorunlarını tespit eden ve bunların çözümü için ilgili kuruluşlara müracaat eden bu müracaatları takip eder ve sürekli o kurumlarla istişare içinde bulunur. Aynı zamanda bulunduğu köyü ve mahalleyi bu manada temsil eden bir görev üstlenirler” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda bir program düzenlendi. | Sungurlu Haber

Sponsor

“Biz Bir Takım ve Ekibiz”

Bende tüm muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum diyen Kaymakam Gözen, “Biz bir takımız ekibiz. Takım ruhuyla çalıştığımız sürece daha üst düzeyde başarılar elde ederiz. Ama bireysel çalışmalarda istediğimiz başarı çoğu zaman elde edemeyiz. Bir takım olarak önemli oranda sorunlarımızı çözdük. 2017 ve 2018 yılı itibariyle köylerde alt yapı problemi kalmadığı gibi kanalizasyon ve yol sorunlarını da çözdük. Bazı grup yollarımızda sıcak asfaltta geçtik. Bu çok önemli bir aşamadır. Bunlarla birlikte sosyal ve kültürel çalışmalar yaptık. Köylere yapılan çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Tüm muhtarlarımıza yaptıkları çalışmadan ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikMinibüs Kamyona Ok Gibi Saplandı : 2 Yaralı
Sonraki İçerikHEMŞEHRİMİZ KAYSERİ TOMARZA’YA ATANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz