SUNGURLU’DA KUYUMCU SOYGUNU

Sponsor

Sungurlu’da yüzleri maskeli 3 kişi ellerinde pompalı tüfeklerle girdikleri kuyumcudan yaklaşık 2 kilo altın ve yüklu miktarda parayı alarak kaçtılar.

Olay Çorum’un Sungurlu ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sunguroğlu Mahallesi 1. Cadde’de faaliyet gösteren N.K.’ya ait kuyumcu dükkanı kapanma saatine yakın soyuldu.Yüzleri maskeli 3 kişi pompalı tüfeklerle geldikleri isyerinde kuyumcu N.K.’yi etkisiz hale getirdikten sonra vitrinde bukunan yaklaşık iki kilo altin ve yüklü miktarda parayı aldiktan sonra kayıplara karıştılar.

Olayın ihbari ile kuyumcuya çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde çalışma başlatılırken, şahısların tespiti icin güvenlik kameraları incelemeye alındı. Soygunla ilgili geniş çaplı çalışma başlatıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖĞRENCİLERE, “DEĞERLERİMİZ VARSA DEĞERLİYİZ” SEMİNERİ
Sonraki İçerikFELÇLİ KÖPEĞE ANNE ŞEFKATİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz