SUNGURLU’DA KORONAVİRÜS VAKALARI ARTIYOR

Sungurlu’da son günlerde vaka sayısında artış görüldüğü, yatışların çoğaldığı öğrenildi.

Sponsor

Sungurlu’da son günlerde vaka sayısında artış görüldüğü, yatışların çoğaldığı öğrenildi.

İşyerlerinin açılması, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda kısıtlamanın kaldırılması gibi adımların vatandaşın rehavete kapılmasına neden olduğu, bunun sonucunda ise Sungurlu’da son iki günde bugüne kadar olan vakalar kadar hastaya rastlandığı dile getirilmeye başlandı.

Normalleşme sürecine geçilmesiyle alışveriş merkezleri, işyerlerine dönüş, şehirlerarası seyahat kısıtlamasının kaldırılması gibi adımlar, toplum içinde de hareketliliğin artmasına ve korona vakalarının tırmanışa geçmesine neden oldu.

Sponsor

BAŞKAN ŞAHİNER UYARMIŞTI

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 15 gün önce Sungurlu’da yapılan test sayısının yetersiz olduğunu savunmuştu. Vatandaşlarda Başkan Şahiner’in haklı olduğuna, test sayısının yetersizliğine değinerek, son birkaç gündür ortaya çıkan vakaların sayısının sözü edilenden daha fazla olduğunu dile getirdi. Vatandaşlar, bu konuda yetkilileri göreve davet etti.

SUNGURLU KORONA’ DA YÜKSEK RİSKLİ BÖLGELER GURUBUNDA

Sağlık Bakanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda faaliyete sunulan ‘‘Hayat Eve Sığar’’ uygulamasında Sungurlu yüksek risk gurubuna girdi. Uygulamaya giren vatandaşlar Sungurlu ilçesini kırmızı renkte ve ”Çok Yüksek Riskli Bölgedesiniz” başlığı ile görünce şaşkınlık yaşadılar.

İşyerlerinin açılması, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda kısıtlamanın kaldırılması gibi adımların vatandaşın rehavete kapılmasına neden olduğu, bunun sonucunda ise Sungurlu’da son iki günde bugüne kadar olan vakalar kadar hastaya rastlandığı dile getirilmeye başlandı. | Sungurlu Haber

GÖZEN SUNGURLULARI UYARDI

Sungurlu Kaymakamı iken Balıkesir Vali Yardımcılığı görevine atanan Mitat Gözen, ‘Çok yüksek riskli bölgedesiniz’ görseliyle birlikte Sungurluları uyardı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gözen, “Sungurlulu hemşehrilerimize tedbirlere azami dikkat etme çağrısı yapıyorum. Lütfen bu olumsuz tabloyu değiştirmek üzere tedbirlere ve kurumların çağrılarına uyunuz.

Sponsor
Önceki İçerikBelediye YKS için Ücretsiz Araç Kaldıracak
Sonraki İçerikBAŞKAN, ARTAN VAKA SAYISINA DİKKAT ÇEKTİ!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz