Sungurlu’da kan bağışı kampanyası başladı

kızılay kan bağış sungurlu
Sponsor

Türkiye Kızılay Derneği Çorum Kan Bağış Merkezi tarafından ilçemizde kan bağışı kampanyası başlatıldı.  | Sungurlu HaberTürkiye Kızılay Derneği Çorum Kan Bağış Merkezi tarafından ilçemizde kan bağışı kampanyası başlatıldı.

Çorum Kan Bağışı Merkezi tarafından gelen ekip, 7-11 Şubat tarihleri arasında Atatürk Meydanı’nda bağışta bulunmak isteyen gönüllülerden kan alacak.
Kan bağışı sonrasında AIDS, Hepatit C, Hepatit B, frengi testi ve kan grubu testleri ücretsiz yapılıyor. Bağışlanan kanların gerekli olan tetkikler yapıldıktan sonra talasemi, hemofili, anemi ve lösemi hastalarında kullanılıyor.

Sponsor
Önceki İçerikAtasının Madalyasını Aldı, Afrin’e gitmek İçin Dilekçe Verdi
Sonraki İçerikYaralı Mehmetçikler Göz Yaşarttı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz