SUNGURLU’DA İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜNÜN 101.YILI KUTLANDI

Sponsor

İstiklal Marşı’nın kabulünün 101. yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinliği Sungurlu’da düzenlenen törenle kutlandı.

Fen Lisesi konferans salonunda düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, Belediye Başkan vekili Sakine Sarıyüce, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kutlama programı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı en Lisesi Müdürü Oğuzhan Koç yaptı.

Sponsor

Koç, “İstiklal Marşı’nı anlayabilmek için Mehmet Akif’i iyi anlayıp, bilmek gerekmektedir. Akif’in bütün sırlarını döktüğü dert arkadaşı ise al kırmızı kanla rengini alan bayrağımızdır” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Fen Lisesi öğrencileri tarafından, Mehmet Akif Ersoy’un şiirleri okundu. Oratoryo gösterisiyle devam eden programda, öğrenciler tarafından hazırlanan kısa oyunlar izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi.

Program sonunda İstiklal Marşı’nı güzel okuma yarışmasında dereceye giren ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Sponsor
Önceki İçerikİSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
Sonraki İçerikVARİS HASTALIĞI – TOPLAR DAMARLARDA HİPERTANSİYON
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz