SUNGURLU’DA FAALİYET GÖSTEREN FİTNESS SALONLARI KAPATILMADI

sungurlu kaymakamlık sungurlu kaymakamlığı hıfzısıhha
sungurlu kaymakamlık sungurlu kaymakamlığı hıfzısıhha
Sponsor

Sungurlu Kaymakamlığı’nda yapılan açıklamada Sungurlu’da faaliyet gösteren fitness salonlarının kapatılmayacağı açıklandı.


Yapılan açıklamada, “20/11/2020 VE 2020/57 Sayılı İlçe Hıfzıssıhha Meclis Kararının 4. Maddesinde; Spor salonları ve fitness salonları ile ilgili karar yorumlamadan kaynaklı yanlış anlaşıldığından dolayı kapatma kararı verilmişti.

Ancak İl Hıfzıssıha Meclisinin aldığı kararda Çorum belediyesine ait yerler olarak geçtiği için ve ildeki diğer salonlarla ilgili böyle bir karar alınmadığı için anılan maddeli karar revize edilene kadar söz konusu salonlar açık olacaktır.

Kamuoyuna Duyurulur…

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Şarampole Devrildi : 1 Yaralı
Sonraki İçerikBakan ile Ulaşım İstişaresi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz