SUNGURLU’DA EMNİYET KEMERİ UYGULAMASI YAPILDI

Sponsor

Trafik güvenliğine dair “Bi Hareketine Bakar Hayat” mottosu ana temalı hazırlanan kampanya çerçevesince Sungurlu’da emniyet kemer uygulaması yapıldı.


Trafik güvenliğinin en üst noktaya taşınması için yasal/yapısal düzenlemelerin yapılması, yol standartlarının yükseltilmesi, denetim faaliyetlerinin etkinliğinin artırılması gibi atılan birçok önemli adımın yanı sıra kamuoyu farkındalığını en üst noktaya taşıyacak birçok kampanya ve etkinlik Bakanlık tarafından hayata geçirildi.


Bu kapsamda trafik güvenliğine dair “Bi Hareketine Bakar Hayat” mottosu ana temalı yeni bir kampanya hazırlandı. Bahse konu kampanyanın en etkin şekilde geniş kitlelerle buluşturulabilmesi amacıyla; Kaymakamlık önünde emniyet kemeri uygulaması yapıldı.

Sponsor


Uygulamaya İlçe Kaymakam Refiki Mücahit Aydoğdu, Belediye Başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan, Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, polis ve jandarma ekipleri katıldı.


Uygulamada Kaymakam Refiki Mücahit Aydoğdu, sürücülere trafik kurallarına, emniyet kemeri takılması ve yayalara öncelik tanıma konularında hatırlatmalarda bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA 7 BİN 848 ÖĞRENCİ ARA TATİLE GİRİYOR
Sonraki İçerikEFELER KENDİ EVİNDE TVF’YE BOYUN EĞDİ : 1-3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz