SAVAŞLAR UN’DAN LARTON’A KADAR EDS SİSTEMİ KURULUYOR

Sponsor

Sungurlu-Çorum yoluna Ortalama Hız Tespit Sistemi (OHTS) kurulmasının ardından şimdide şehir geçişine (EDS) Ortalama Hız Tespit Sistemi kuruluyor. Tabelalar dikildi. Teknik çalışmaların devam ettiği, kısa bir süre sonra tamamlanarak devreye gireceği öğrenildi.

Sungurlu’ya kısa bir süre önce, Sungurlu‘nun çıkışından Çorum’un girişine kadar 61 bin 197 metrede Ortalama Hız Tespit Sistemi kurulmuştu. Kurulan sistemin şehir içini kapsamaması nedeniyle, en çok kazaların şehir geçişleri ve kavşaklarda olduğunu söyleyen vatandaşlar tepkilerini dile getirmişlerdi.

HAZIRLIKLAR SON AŞAMAYA GELDİ

Edindiğimiz bilgilere göre Savaşlar Un Fabrikası ile Larton Kağıt Fabrikası arası, yaklaşık 6 kilometrelik yolu kapsayacak şekilde kurulacak olan EDS ile otomobillerin hız sınırı 82, minibüs, otobüs, kamyon ve kamyonetler içinse 70 km olacak.

Sponsor

EDS sisteminin tabelaları yol kenarlarına dikilirken, teknik çalışmaların devam ettiği, kısa bir süre sonra tamamlanarak devreye gireceği öğrenildi.

Sponsor
Önceki İçerikDENETİMLERDE TARİHİ GEÇMİŞ YÜZLERCE ÜRÜN YAKALANDI
Sonraki İçerikSUNGURLU MYO’DA İKİ ÖĞRENCİ YURTDIŞINDA ÖĞRENİM GÖRME HAKKI KAZANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz