Sungurlu’da Dolu Dolu Öğretmenler Günü Programı

Sponsor

24 Kasım öğretmenler günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği kapsamında ilk olarak ilçede vefat eden Öğretmenlerin aileleri ziyaret edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ve beraberinde ki şube müdürleri ziyarette ebediyete intikal etmiş öğretmenler için Kuran'ı Kerim okunarak dualar edildi. | Sungurlu Haber

– Başöğretmen’e çelenk sunuldu

Mevlit programının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunduğu törende Eryiğit, törene katılan öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.

– Öğretmenler Günü Programına yoğun katılım

Atatürk Anıtı’ndaki programın ardından Öğretmenler Günü programı düzenlendi.
Özel İdare Konferans Salonu’nda düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Belediye Başkan vekili Ahmet Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit bir konuşma yaptı. 

Eryiğit konuşmasında, “Yalnızca mesleki kimliğimiz değil, yaşam tarzımıza dönüşmüş öğretmenlik mesleğinin, Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmenlik unvanını kabul ettiği bu günün yıl dönümünde, Öğretmenler Gününün kutlanmasına yönelik, öğretmenlerin yoğun bir şekilde hatırlanmasının, eğitimin, bilginin gündeme geldiği bu günde bizleri yalnız bırakmayan başta Kaymakamımız olmak üzere, katılım sağlayan herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sponsor

Konuşmaların ardından mesleğe yeni başlayan öğretmenler yemin etti. Programda emekli olan öğretmenlere plaket verildi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor’da Hasret Sürüyor
Sonraki İçerikÖğretmenlerle Yemekte Buluştular
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz