Sungurlu’da Asırlık Bayramlaşma Geleneği Devam Ettirildi

Sponsor

Mahmut Atalay Spor Salonunda gerçekleştirilen törende vatandaşların bayramını tebrik eden Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam vekili Yunus Ataman bir konuşma yaparak törene katılanların bayramını kutladı.

Bayramlaşma törenine Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam vekili Yunus Ataman, Belediye Başkan vekili Bahri Sezen, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, kurum müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da 3 Ayrı Kaza Meydana Geldi
Sonraki İçerikBaşkan Telefonla Bağlanarak, Personelinin Bayramını Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz