Sungurlu’da Akşener İçin İmza Yoğunluğu

Sponsor

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi için Sungurlu Yüksek Seçim Kurulu’nda (YSK) Meral Akşener adına toplanan imza kampanyası bugünde tüm hızıyla devam etti.
İyi Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak, teşkilat üyeleri ve çok sayıda partili de seçim kurulu önünde bulunarak imza verme işlemini yerinde inceledi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi için Sungurlu Yüksek Seçim Kurulu’nda (YSK) Meral Akşener adına toplanan imza kampanyası bugünde tüm hızıyla devam etti.  | Sungurlu Haber
Koçak, imza vermeye gelen Sungurlu halkıyla sohbet etti. İmza kampanyasına destek vermeye gelen vatandaşlar Fazlı Koçak’a, İyi Parti’nin yanında olduklarını ve her zaman Meral Akşener’e destek olacaklarını belirtirken Koçak da Sungurlulara gösterdikleri bu ilgiden dolayı teşekkürlerini sundu.

Sponsor
Önceki İçerikRecep İvedik 6 Şahan Gökbakar Paylaşımı ile Doğrulandı
Sonraki İçerikMerkez Bankasından Dolar Kuruna Müdahale
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz