SUNGURLU’DA AĞAÇLANDIRMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI

Sponsor

Daha yeşil bir Sungurlu için ağaçlandırma seferberliği başlatıldı. Yeşil bir Sungurlu oluşturmak için kolları sıvayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Hep birlikte daha yeşil bir Sungurlu’yu geleceğe miras bırakacağız’ dedi.

BAŞKAN ŞAHİNER; “AMACIMIZ YEŞİL BİR SUNGURLU OLUŞTURMAK”

Gelecek kuşaklara daha yeşil bir Sungurlu bırakmak amacıyla, doğanın korunmasının yanı sıra yeşilin her tonunun artması için mücadelesini sürdüren Sungurlu Belediyesi, bu kapsamda ağaçlandırma seferberliği başlattı.

“50 BİN FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDUK”

Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in ‘Kıyametin kopacağını bilseniz bile elinizdeki fidanı dikiniz’ hadis-i şerifini kendimize şiar ederek, ağaçlandırma çalışmalarını başlattık diyen Başkan Şahiner, göreve geldikleri günden itibaren şuana kadar 50 bin fidan dikimi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sponsor

Şahiner, ayrıca Sungurlu Belediyesi olarak kendilerinden destek isteyen okul, kurum ve kuruluşlara ağaç dikme konusunda destek verdiklerini sözlerine ekledi.

“AĞAÇLANDIRMA SEFERBERLİĞİNE HERKESİ DAVET EDİYORUZ”

Sungurlumuzu doğasıyla ve yeşiliyle bir örnek ilçe olmasını hedefliyoruz diyen Başkan Şahiner, “Halkımızın yıllardır özlemini duyduğu yeşil bir Sungurlu’yu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yüzden de başlatmış olduğumuz ağaçlandırma seferberliğine katkıda bulunmak isteyen tüm kamu kurum ve kuruluşlarına her türlü destek verilecek ve ortak projeler yürütülecektir” dedi.

Ağaçlandırma seferberliğine herkesi davet eden Başkan Şahiner, “Sungurlu’muzu yeşillendirmeye devam edeceğiz ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir, daha yeşil bir Sungurlu bırakmak için çok çalışacağız.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikAREFE VE BAYRAMDA HALK OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ
Sonraki İçerikFECİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz