Sungurlu’da 8 bin 633 Öğrenci Karne Aldı

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ile birlikte İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldular.
Kaymakam Mitat Gözen karne töreninde öğrencilere, “Yoğun bir şekilde çalışarak birinci dönemin sonuna geldiğiniz. Önümüzde 15 günlük tatil var. Tatilde bol bol dinlenmelerini ve ikinci dönem başladığında derslerine hazır olarak gelmelerinizi istiyoruz” dedi.

Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de, ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören 8 bin 633 öğrenci karne alarak 15 günlük yarıyıl tatiline girdi. | Sungurlu Haber
İlçemizde 2018-2019 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerin, yarıyıl tatiline girdiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “İlçemizde karnelerini alarak öğrenciler yarıyıl tatiline girdi. İlçemizde görev yapan eğitim ailesi olarak öğrencilerimiz için güzel çalışmalarla dolu bir dönemi geride bıraktık. Bu süreçte fedakarca görev yapan meslektaşlarıma teşekkür ederim. Bütün eğitim faaliyetlerimizde olduğu gibi imam Hatip Ortaokulunda düzenlediğimiz karne töreninde de bizi yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sayın Mitat Gözen´e şükranlarımı sunarım. Öğrencilerimize aileleri ve sevdikleriyle güzel bir tatil geçirmelerini dilerim” dedi

Sponsor
Önceki İçerikMehmet Ersoy Çorum’da
Sonraki İçerikÖzsarı, “Her çocuk farklıdır ve her çocuğa sevgi ve merhamet ile yaklaşın”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz