Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Sungurlu’da 678 Bebeğe ‘Hoşgeldin’ Dediler

Sungurlu Belediye Başkanlığı’nın başlattığı ve vatandaşlar tarafından beğeni kazanan “Hoş geldin bebek” projesi büyüyerek devam ediyor.
Sungurlu Belediyesi Hoşgeldin Bebek Projesi kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretler ile evlat sevincini tadan ailelerin mutluluğuna ortak olmaya devam ediyor. Proje kapsamında 2017 yılında 213, 2018 yılında 289, 2019 yılı bugün itibariyle 176 olmak üzere toplam 678 bebeğe ulaşıldığı bildirildi.

Sungurlu'da 678 Bebeğe ‘Hoşgeldin’ Dediler » Sungurlu HaberSungurlu'da 678 Bebeğe ‘Hoşgeldin’ Dediler » Sungurlu HaberSungurlu'da 678 Bebeğe ‘Hoşgeldin’ Dediler » Sungurlu Haber

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirilen ve Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yürütülen ‘Hoşgeldin Bebek’ projesi ile Sungurlu Ailesi büyümeye devam ederken, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yeni doğan bebekler için hazırlattığı hediyeler ise ailelerine ulaştırılıyor.
Yoğun ilgi gören projede, dünyaya gelen minikler ve ailelerinin yanında olunuyor.

İlgili İçerikler

Düşmana Unutamayacağı Bir Ders Verildi

Safa Özhazinedar

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Araç Trafiğine Kapatılıyor

Safa Özhazinedar

Ergişi ve Katmış Garnizon Komutanı Oldu

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner, “Atatürk Meydanı Sungurlu’nun Çehresini Değiştirecek”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Voleybolda Kader Maçına Çıkıyor

Safa Özhazinedar

AMELİYATI BAŞARILI GEÇTİ

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar