Sungurlu’da 4 Köye Bireysel Foseptik Tesisi Yapıldı

Sponsor

Çorum Valiliği’nden yapılan açıklamada, 2018 yılı KÖYDES programında yer alan bireysel foseptik tesisi yapımlarına devam ediliyor. Köylerde yaygınlaşan bireysel foseptik tesisi uygulamasına son olarak Sungurlu’ya bağlı 4 köyde bireysel foseptik tesisi yapılarak devam edildi.

Sungurlu'ya bağlı Arabaçayı, Çavuş, Kertme ve Hacıosman Köylerine bireysel foseptik tesisi yapıldığı bildirildi. | Sungurlu Haber
Bu kapsamda Sungurlu’ya bağlı Arabaçayı, Çavuş, Kertme ve Hacıosman Köyleri’nde toplam 34 adet bireysel foseptik tesisi yapıldı. Bunlardan Arabaçayı Köyü’ne 7 adet, Çavuş Köyü’ne 16 adet, Kertme Köyü’ne 10 adet ve Hacıosman Köyü’ne 1 adet yapılmış olup, vatandaşların hizmetine sunuldu.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu, “Tüm İslam aleminin Hicri Yılbaşı’nı tebrik ederim”
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner, “Hicri Yılbaşı Kutlu Olsun”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz