Sungurlu'da 2 günde 74 ünite kan toplandı

Sponsor

Sungurlu Belediyesi ve Türk Kızılay’ı Derneği Çorum Kan Bağış Merkezi tarafından Sungurlu’da düzenlenen kan bağışı kampanyasında 74 ünite kan toplandığı bildirildi.

Sungurlu Belediyesi ve Türk Kızılay'ı Derneği Çorum Kan Bağış Merkezi tarafından Sungurlu'da düzenlenen kan bağışı kampanyasında 74 ünite kan toplandığı bildirildi. | Sungurlu Haber

Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, “Çorum Kan Bağışı Merkezi ile ortaklaşa düzenlediğimiz kampanya kapsamında ilk gün 43, ikinci gün ise 31 olmak üzere toplamda 74 ünite kan toplandı” dedi.
Kampanya çerçevesince 11 kişinin de organ bağışında bulunduğu öğrenildi.

Sponsor
Önceki İçerikKaymakam Gözen Sungurlu Halkına Teşekkür Etti
Sonraki İçerikAraç Sahiplerine Önemli Uyarı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz