SUNGURLU’DA 1750 ÖĞRENCİNİN YETENEK TARAMASI YAPILIYOR

Sponsor

Yetenek Tarama ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında, Sungurlu merkez ve köylerinde 3, 4. ve 5. Sınıf öğrencileri yetenek taraması yapılıyor.

Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda gerçekleştirilen uygulamada toplam 1750 öğrencinin yetenek taramasının yapılacağını söyleyen İlçe Spor Müdürü Mehmet Aktaş, “Yetenek Tarama ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında ilçemiz merkez ve köylerinde 3, 4. ve 5. sınıflarda öğrenim görmekte olan tüm sınıfları tarıyoruz. Günlük 350 öğrenci yetenek tarama testine tabi tutulacak olup, yaklaşık 1750 öğrencinin yetenek taraması yapılacak” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikVARİS HASTALIĞI – TOPLAR DAMARLARDA HİPERTANSİYON
Sonraki İçerikÖĞRENCİLERE, “DEĞERLERİMİZ VARSA DEĞERLİYİZ” SEMİNERİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz