SUNGURLU ZİRAAT ODASI YENİ TRAKTÖR ALDI

Sponsor

Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, çiftçilerin talepleri doğrultusunda 2020 model sıfır kilometre traktör alarak çiftçilerin hizmetine sundu.

Çiftçilerin 24 saat hizmetinde olduğunu belirten Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, yeni alınan taş toplama makinası ve tırmığında traktör sıkıntı çektiklerini söyleyerek, yönetim kurulu ve meclis kararı ile böyle bir karar aldıklarını söyledi.Yapılan ihale ile traktörün alındığını söyleyen Başkan Kelepircioğlu, “Geçen sene taş toplama makinası ve tırmığını alarak Sungurlulu çiftçilerimizin hizmetine sunmuştuk. Ancak traktör sıkıntısı çekiyorduk. Yönetim kurulumuzla yaptığımız toplantı sonucunda traktör alma kararı aldık” dedi.Çiftçilerimizin talepleri bizim için çok önemli diyen Kelepircioğlu, “Çiftçilerimiz taş toplama haricinde çiftçilerimiz mazot ve cüzi bir miktar karşılığında traktörü kullanabilecekler. Sungurlulu çiftçilerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikMerkez ve İlçelerinin Sağlık Çalışanları da Unutulmadı
Sonraki İçerikBelediye Girişine Dezenfektan Kabini
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz