Sungurlu Voleybolda Kader Maçına Çıkıyor

Sponsor

Sungurlu Belediyespor Antrenörü Mustafa Özdemir, “Pazar günü saat 16.30 da dünyanın en başarılı voleybol kulübeleri neden biri olan Ziraat bankasıyla ligde düşme ve kalma maçına çıkacağız. Sungurlu Belediyesi Voleybol takımı olarak tüm Sungurlu halkından destek bekliyoruz” dedi.
Özdemir, Sungurlu Belediyespor Voleybol takımımız 1. Ligde son maçına çıkacak ve çok önemli olan bu maçta halkımızın desteği ile ligde kalmak için son maçımızı da kazanmak istiyoruz diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikEmniyet “WhatsApp İhbar” hattını tanıtıyor
Sonraki İçerikBeka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar. Beka İçin Milli Karar, Sungurlu İçin İstikrar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz