Sungurlu Veli Akademisi Projesi Başlıyor

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, projeye ilişkin açıklamasında; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ahlaki, milli ve manevi değerlere bağlı, insanlığa ve çevresine saygılı, sorumluluk sahibi ve bilinçli birer vatandaş olarak yetiştirilmeleri için velilerimize destek olmayı bir yükümlülük olarak görmekteyiz. Müdürlüğümüz “Sungurlu Veli Akademisi Projesi” ile veli-öğrenci arasında eğitim ve okul hayatı sürecinde karşılaşılan birtakım güçlüklerin çözümü konusunda velilere profesyonel destek sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin akademik ve sosyal hayat başarılarının geliştirilmesi temel amaçlarımızdandır.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçemizdeki bütün okullarda öğrenim gören öğrencilerin velilerine yönelik hazırlanan Sungurlu Veli Akademisi Projesi başlıyor. | Sungurlu HaberBu hedeflerle hayata geçirdiğimiz projede öncelikle velilerimizin online başvuruları alınarak üç eğitim konusu belirlenmiştir. Buna göre;
22 Mart 2019 tarihi 13:30-14:30 saatleri arasında İsmetpaşa İlkokulu Konferans Salonunda “Çocuğumun Pozitif Karakter Güçleri Geliştirmesini Nasıl Desteklerim” konulu seminer;
25 Mart 2019 tarihi 13:30-14:30 saatleri arasında Dr. Sedat-Dr. Melahat Baran Ortaokulu Konferans Salonunda “Çocuğum Büyürken Nelere Dikkat Etmeliyim” konulu seminer;
27 Mart 2019 tarihi 13:30-14:30 saatleri arasında Sungurlu Anadolu Lisesi Konferans Salonunda “Eyvah Çocuğum Ergenlik Döneminde” konulu seminer verilecektir.
Velilerin istedikleri eğitim/eğitimlere online başvuru süreci 18 Mart 2019 tarihine kadar devam edecektir. Veli akademisi projesi kapsamında gerçekleştirilen eğitimlere katılan tüm velilere sertifika verilecektir. Sungurlu veli akademisi kapsamında bundan sonraki süreçte farklı alanlarda ve konularda öğrenci velilerimize eğitimlerimiz devam edecektir.
Okullar ve aileler arasında köprüler kurmak için çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz. Katkı sağlayan Sungurlu Rehberlik Araştırma Merkezine, Okul Yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikİstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Etkinlikleri Düzenlendi
Sonraki İçerikEryiğit Ortaokul Müdürleri ile Bir Araya Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz