-0.6 C
Sungurlu
13/03/2023
Sungurlu HaberleriGündemSUNGURLU TV 5 YAŞINDA!

SUNGURLU TV 5 YAŞINDA!

- Google Reklamı -

Sungurlu’nun en çok takip edilen haber sitesi unvanına sahip olan Sungurlu Televizyonu (TV), bir kuruluş yıl dönümüne daha erişmenin mutluluğunu, gururunu yaşıyor.

Sungurlu TV, kurulduğu günden bu yana siyaset başta olmak üzere kültür, eğitim, ekonomi ve spor gibi birçok alanda Sungurlu’nun nabzını tuttu. Okuyucu kitlesini bilinçlendirmenin dışında ilçenin sorunlarına da ışık tutan Sungurlu TV, 5 yılda yüz binlerce okurla buluştu. Gücünü halktan alan Sungurlu TV, yayın hayatı boyunca cesur kalemi ile yine halkın sorunlarını sayfalarına taşıdı.

5 Yıl önce vatanına, bayrağına, ezanına, milletine, Atatürk İlke ve İnkılaplarına, Cumhuriyetimize bağlı olarak çıktığımız bu yolda halkımızın desteği ile şimdi daha da güçlüyüz diyen Sungurlu TV sahibi Orhan ve Safa Özhazinedar, “O günden bugüne bu değerlerimizden hiç taviz vermedik. Hiçbir zaman kimsenin özel hayatına , şerefine ve haysiyetine leke sürecek haberi bugüne kadar yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Halkın çıkarlarını başta çevre konuları olmak üzere hep ön planda tuttuk, bundan sonra da tutmaya devam edeceğiz”

Sungurlu’nun en çok takip edilen haber sitesi unvanına sahip olan Sungurlu Televizyonu (TV), bir kuruluş yıl dönümüne daha erişmenin mutluluğunu, gururunu yaşıyor. Sungurlu TV, kurulduğu günden bu yana siyaset başta olmak üzere kültür, eğitim, ekonomi ve spor gibi birçok alanda Sungurlu’nun nabzını tuttu. Okuyucu kitlesini bilinçlendirmenin dışında ilçenin sorunlarına da ışık tutan Sungurlu TV, 5 yılda yüz binlerce okurla buluştu. Gücünü halktan alan Sungurlu TV, yayın hayatı boyunca cesur kalemi ile yine halkın sorunlarını sayfalarına taşıdı. | Sungurlu Haberleri

‘’GÜÇSÜZ DE OLSA HAKLININ YANINDA YER ALDIK’’

- Advertisement -

Sungurlu’ya ve insanlarına sevdalı bir kadro ile yılmadan daha nice yıllar hizmet vereceklerini söyleyen Orhan ve Safa Özhazinedar, “Bugüne dek doğruyu, haklıyı ve gerçeği ortaya koyduk. Her zaman güçsüz de olsa haklının yanında yer aldık. Hiçbir maddi menfaat, kişisel çıkarı gözetmeksizin, ilkeli, dürüst ve cesur gazetecilik anlayışını sitemizde ve sayfamızda hakim kıldık. Çok büyük sermaye gücü ve imkanlarına sahip olan ulusal medya kuruluşlarını aratmayacak şekilde samimi kadromuzla, kalitemizle, 5 yıldır sizlere hizmet veriyoruz. Bu bizler için onurdur.’’ İfadelerine yer verdi.

‘’YANLIŞIN VE YANLIŞ KİŞİLERİN KARŞISINDA OLDUK’’

Gücünü halktan alan bir yayın politikası izlediklerini belirten Orhan ve Safa Özhazinedar, ‘’Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ ile mücadelede koşulsuz devletimizin ve milletimizin yanında yer aldık, almaya devam ediyoruz. Yaptığımız haberlerle sadece yanlışın değil, yanlış kişilerin de karşısında olduk. Bu nedenle yayın hayatımızın ilk gününden itibaren bizi okuyan, destekleyen ve takip eden tüm okurlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!