Sungurlu Türk Eğitim-Sen İşyeri Temsilcileri İstişare Toplantısı Yapıldı

Sponsor

Sungurlu Türk Eğitim Sen iş yeri temsilcileri ile bir araya geldi.
Mesire cafe de kahvaltıda buluşan üyeler tanışarak çeşitli konuşlarda fikir alışverişinde bulundu.
Toplantıda işyeri temsilcilerine hitap eden İlçe Başkanı Ali Karslı,” Öncelikle haksızlıkla mücadele etmekten korkmayan, adaletsizlik karşısında sessiz kalamayan, onurunu ve kişiliğini makama ve mevkiye satmayan, hakkı tutup kaldırmayı şiar edinmiş, her zaman haktan yana olmuş ve zalime boyun eğmemiş siz değerli meslektaşlarımla böyle bir günde beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Hepiniz hoş geldiniz.” dedi.
Ayrıca Türkiye’nin gerçek manada en büyük sendikasının Türk Eğitim-Sen olduğunu belirten Karslı, “Türk Eğitim Sen Türkiye’nin en güçlü eğitim çalışanları sendikasıdır. Türk Eğitim-Sen gücünü siyasi irade veya partilerden değil bizzat üyelerinden almaktadır. Üyelerimizin haklarını korumak ve sorunlarını çözmek için hiçbir engel karşısında yılmadan ve bir an dahi duraksamadan Türkiye’nin gerçek manada en büyük sendikası olduğumuz bilinci ve anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hepinize toplantımıza katıldığınız için ve sendikal manada verdiğiniz mücadele için teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Sponsor
Önceki İçerik29 Kent Alev Alev! Protestoların Bilançosu Ağırlaşıyor: Ölü Sayısı 20’ye Çıktı
Sonraki İçerikSultanların Rakipleri Belli Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz