Sungurlu Teşkilatından Karaman’a Destek

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinde Çorum 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Karaman’ı yönetim olarak desteklediklerini açıkladı.
İYİ Parti’nin seçimlere hazır olduğunu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, “24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlere hazır olduklarını söyledi. Çorum Milletvekili adaylarımızın bir tanesi de Sungurlu’muzdan Abdullah Karaman’dır. Bizler Sungurlu İlçe teşkilatı olarak her zaman partimizin yayında olduğumuz gibi ilçemizin adayı Karaman’ın yanında ve destekçisi olacağız” diye söyledi.
24 Haziran seçimleri ülkemizin geleceği için çok önemlidir diyen Koçak, bu nedenle vatandaşlarımız çok iyi düşünüp karar vermelidir. Ülkemizin kazanımlarını kaybetmemesi adına bu seçim çok önemlidir, ilçemizin milletvekili adayı olan Abdullah Karaman’ı seçim süresince ve yapacağı çalışmalara destek vereceklerini belirterek ilçemizden bir vekil çıkarmak için bu fırsatı iyi değerlendireceğiz diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikSıcağa Aldırmadan Oruç Tutuyorlar
Sonraki İçerikInstagram Sessize Alma Geliyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz