-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetSungurlu; Sungurlu'nun havasını teneffüs eden bir vekil istiyor

Sungurlu; Sungurlu’nun havasını teneffüs eden bir vekil istiyor

- Google Reklamı -

Düzenlenen yemekte basın mensupları ile bir araya gelen Çorum MHP Milletvekili Aday adayı Muzaffer Gellerli, “Sungurlu’muzun değerli gazeteci arkadaşlarım, malumunuz 24 Haziran’da Türkiye’nin Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimi yapılacaktır. Bu seçim vatanımıza milletimize ayrıca Çorum ve Sungurlu’ya hayırlar getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Çorum’da Milliyetçi Hareket Partisi  milletvekili aday adayı oldum. Kadere inanmak lazım, kaderin bizleri nerelere götüreceği hayatta nelerle karşılaşacağını bilemezsin, Milletvekili aday adayı müracaatı aklınıza nereden geldi diyebilirsiniz, 23 Nisan programına Milliyetçi Hareket Partisi olarak protokole bizlerde davetliydik, Önlerden bir iki sıra geride yerimizi aldık. Şöyle bir baktım önlere doğru hepsi birbirinden değerli protokol üyeleri yerlerini almışlardı. Ama bir eksik vardı. İçim cız dedi.
Neden bizimde bir Milletvekili oralarda yerlerini almasın dedim ve 29 Nisan 2018’de Milletvekili aday adaylık sürecini başlattım. Aday adaylık başvurusunu yaptıktan sonra seçim startını verdim. Şunu her zaman kendime hep söylerdim ve birileriyle hep bu olayları paylaşırım bizlerin hata olarak bir takım yaptığımız olaylar vardı.
Birileri sadece seçim zamanı gelince vatandaşı hatırlar oluyorlar. Bunlara çok kızıyorum. 15 yaşından beri gönüllü olarak hep siyasetin içinde oldum. Ama hiçbir zaman bizlere sıra gelmedi veya şans tanınmadı.  2016 yılında Milliyetçi Hareket Partisi olağan ilçe kongresinde yönetim kurulu üyesi seçildim ve aynı zamanda genel sekreterlik görevine getirildim. Bana güvenen öncelikle Yasin Şahin ve ekibimizi asla mahcup etmedim. Gece gündüz partime hep çalıştım. Siyaseti her zaman yaşadım ve yaşattım. Elimden geldiği kadar doğruları anlattım. Halkımızın karşısına çıktığımız zaman kendimizi ifade etmek için hiç uğraşmadım. Çünkü halkın hiçbir zaman yanından ayrılmadım. Kuyumcu esnafı, manifatura arastası, yeni Sanayi sitesi bir kısmını ziyaret ettim.Çok mükemmel tepkiler aldım.  Bol bol muhabbet ettim. Onların fikirlerini önerilerini dinledim. Bir kanaate vardım. Sadece Sungurlu’nun derdini Sungurlu’nun havasını teneffüs eden Sungur’da yaşayan birinin bu makamlara gelmesi çok istiyorlar. Bu süreçte en büyük destek veren Sungurlu halkına teşekkürü bir borç biliyorum. Evet lüks bir yaşantım yok. Çok zengin biri değilim. Ama kocaman bir yüreğim, kocaman bir destek veren Sungurlu halkı bana yeter” diye konuşmasını sonlardı.
Muzaffer Gallerli Kimdir?
1970 yılında Sungurlu’da doğdum. İlkokulu köyüm Alembeyli’de ortaokul ve liseyi Sungurla’da bitirdim. 1998 yılında Sungurlu Belediyesi’nde işçi olarak işe başladım. Daha sonra 2011 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atamamız yapıldı. Şu an Sungurlu Fen Lisesinde görev yapmakta.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu