Sungurlu Son Haberler

 • MEME KANSERİ BİLİNÇLENDİRME AYI (01-31 EKİM)
  Çorum Özel Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Musa TÜRKMEN ve Opr. Dr. Tahir MANTI, içinde bulunduğumuz Ekim ayının Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı olduğunu belirterek Meme Hastalıkları konusunda bilgi verdiler.
 • OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU : 2 YARALI
  Sungurlu’da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • SUNGURLU’DA 4 AYRI ADRESE “UYUŞTURUCU” OPERASYONU
  Sungurlu’da İl Jandarma Komutanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından ortaklaşa yapılan operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ve malzeme ele geçirildi.
 • SUNGURLU’DA TAŞIMALI OKUL SERVİS ARAÇLARI DENETLENDİ
  Sungurlu İlçe merkezinde taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören öğrencilerin okullarına güvenli şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla, okul servis araç araçları, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından denetlendi. İlçede taşımalı eğitim veren okul servis araçları Milli Eğitim Şube Müdürü Nazim Gürgül başkanlığında, Taşımalı Eğitim Komisyon Üyeleri, Jandarma ve Emniyet trafik ekipleri tarafından … Devamını oku
 • İKİ KATLI AHŞAP KÜLE DÖNDÜ
  Sungurlu’da iki katlı evde çıkan yangında ev kullanılmaz hale gelirken, evin bahçesinde bulunan 3 köpek telef oldu.
 • KRONİK BİR KÜRESEL HASTALIK : BÖBREK TAŞI HASTALIĞI
  Çorum Özel Hastanesi Üroloji Uzmanı Opr. Dr. Özgür SÖNMEZER Kronik böbrek hastalığının küresel bir salgın halini almış olan önemli bir halk sağlığı sorunu olduğunu kaydetti.