SUNGURLU SOKAKLARI BOMBOŞ(FOTO GALERİ)

Koranavirüs salgını sonrası Bayram'da yurt çapında 4 gün sokağa çıkma yasağı kararından sonra, Sungurlu'nun en işlek Caddeleri bile arife günü bom boş kaldı.

Sponsor

Koranavirüs salgını sonrası Bayram’da yurt çapında 4 gün sokağa çıkma yasağı kararından sonra, Sungurlu’nun en işlek Caddeleri bile arife günü bom boş kaldı.

Yayınlanan genelde dahilinde istisnai kişiler ve işletmeler yasaktan muaf olacak.
Salgın dolayısıyla belki sevdiklerimizden uzak biraz buruk bir bayram geçiriyor olsakda, Ramazan Bayramının tüm ülkemize, dünyamıza, milletimize hayırlar getirmesini diliyor, Sungurlu Televizyonu olarak Bayramınızı kutluyoruz…

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Su Kanalına Uçtu
Sonraki İçerik“Allah Hayırlarınızı Kabul Eylesin”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz