Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Sungurlu SGK Yeni İlçe Binası 2020-2021 Programına Alındı

Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un Çorum ziyaretlerini değerlendirirken, Çorum yatırımlarında ki gelişmeleri aktardı.

Sungurlu SGK Yeni İlçe binasının 2020-2021 programına alındığını söyleyen Ahlatcı, “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze yeni il binası tamam. Osmancık Huzurevinin kalan bina inşası Bakanlığımızca yapılacak. İş Kur Yeni İl Binası 5. 425.000 TL. ödenek tahsisi tamam. Uğurludağ Yaşlı Bakım Evi’nin Bakanlığımıza devri ve sonrasında hizmete açılacak. Çorum Huzurevi inşaatının bitirilerek hizmete alınması için yaklaşık 5. 500. 000 TL. ödeneği tamam. Çorum Belediyemizin SGK’ya olan 24 milyon TL’ lik borcunun arsa takasıyla kapatılması tamam” dedi.

Ahlatcı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ilimize ve ilçelerimize sunduğu katkılar nedeniyle kendisine teşekkür eder şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Aşutoğlu, “Cumhuriyetimizin 95. Yıl Dönümünü Kutlamanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Safa Özhazinedar

Köyhanoğlu “Hocalı Katliamı, İnsanlığın Hafızasına Bir Kara Leke Olarak Kazınmıştır.”

Safa Özhazinedar

Sungurlu İlçe Spor Müdürü Halil Yurt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Atatürk’ün İzlerini Bisikletle Takip Ediyorlar

Safa Özhazinedar

Kıyak Sungurlu’da Esnafı Dinledi

Safa Özhazinedar

Finale Adım Adım

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar