-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset"Sungurlu senin, gelecek senin, karar senin..."

“Sungurlu senin, gelecek senin, karar senin…”

- Google Reklamı -

Şahiner ilk mitingini Hacettepe Mahallesi Dört Yol Camii önünde yaptı. Sungurlu İl Genel ve Belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı mitingin geç saatlerde olmasına aldırış etmeyen mahalle sakinleri miting için organize edilen alana sığmadı. Ayrıca soğuk havaya aldırış etmeden alanı dolduran mahalle sakinlerinin yanı sıra evlerin pencerelerinden ve balkonlarından da Başkan Şahiner’in hizmetlerini ve projelerini dinleyenler oldu.
Daha sonra Ahmet Yesevi Sitesi’nde düzenlenen mitinge katılan Şahiner, “En büyük gayemiz şehrimizdeki yediden yetmişe her insanımızın mutlu, huzurlu yaşaması. Bu amacımız doğrultusunda dürüstlükten ayrılmadan, ayrı gayrı tanımadan, yorulmak bilmeden canla başla çalışıyoruz. Bu yolda güvenleriyle bize en büyük desteği veren kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.
Temiz siyaset yapıp, doğruları konuşuyoruz diyerek konuşmasına devam eden Şahiner “İnsanlarımızın yalansız, iftirasız ve seviyeli üslubumuzu da taktir etmesi ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun mutluluğunu da bizlere yaşatmaktadır.Görüyorum ki halkımız tercihini yine dürüstlükten, temiz siyasetten ve hizmetten yana yapacaktır” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2046
EUR
28,9498
GBP
33,3106
RUB
0,2835
CNY
3,7206
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu