“Sungurlu senin, gelecek senin, karar senin…”

Sponsor

Şahiner ilk mitingini Hacettepe Mahallesi Dört Yol Camii önünde yaptı. Sungurlu İl Genel ve Belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı mitingin geç saatlerde olmasına aldırış etmeyen mahalle sakinleri miting için organize edilen alana sığmadı. Ayrıca soğuk havaya aldırış etmeden alanı dolduran mahalle sakinlerinin yanı sıra evlerin pencerelerinden ve balkonlarından da Başkan Şahiner’in hizmetlerini ve projelerini dinleyenler oldu.
Daha sonra Ahmet Yesevi Sitesi’nde düzenlenen mitinge katılan Şahiner, “En büyük gayemiz şehrimizdeki yediden yetmişe her insanımızın mutlu, huzurlu yaşaması. Bu amacımız doğrultusunda dürüstlükten ayrılmadan, ayrı gayrı tanımadan, yorulmak bilmeden canla başla çalışıyoruz. Bu yolda güvenleriyle bize en büyük desteği veren kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.
Temiz siyaset yapıp, doğruları konuşuyoruz diyerek konuşmasına devam eden Şahiner “İnsanlarımızın yalansız, iftirasız ve seviyeli üslubumuzu da taktir etmesi ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun mutluluğunu da bizlere yaşatmaktadır.Görüyorum ki halkımız tercihini yine dürüstlükten, temiz siyasetten ve hizmetten yana yapacaktır” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSanayi Sitesine Çok Yakıştı…
Sonraki İçerik2019 Yılı Kültür Gezileri Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz