-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset"Sungurlu senin, gelecek senin, karar senin..."

“Sungurlu senin, gelecek senin, karar senin…”

- Google Reklamı -

Şahiner ilk mitingini Hacettepe Mahallesi Dört Yol Camii önünde yaptı. Sungurlu İl Genel ve Belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı mitingin geç saatlerde olmasına aldırış etmeyen mahalle sakinleri miting için organize edilen alana sığmadı. Ayrıca soğuk havaya aldırış etmeden alanı dolduran mahalle sakinlerinin yanı sıra evlerin pencerelerinden ve balkonlarından da Başkan Şahiner’in hizmetlerini ve projelerini dinleyenler oldu.
Daha sonra Ahmet Yesevi Sitesi’nde düzenlenen mitinge katılan Şahiner, “En büyük gayemiz şehrimizdeki yediden yetmişe her insanımızın mutlu, huzurlu yaşaması. Bu amacımız doğrultusunda dürüstlükten ayrılmadan, ayrı gayrı tanımadan, yorulmak bilmeden canla başla çalışıyoruz. Bu yolda güvenleriyle bize en büyük desteği veren kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.
Temiz siyaset yapıp, doğruları konuşuyoruz diyerek konuşmasına devam eden Şahiner “İnsanlarımızın yalansız, iftirasız ve seviyeli üslubumuzu da taktir etmesi ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun mutluluğunu da bizlere yaşatmaktadır.Görüyorum ki halkımız tercihini yine dürüstlükten, temiz siyasetten ve hizmetten yana yapacaktır” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0974
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu