Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Asayiş

Sungurlu Polisinden ‘Drone’lu Trafik Uygulaması

Sungurlu Polisinden ‘Drone'lu Trafik Uygulaması » Sungurlu HaberSungurlu Polisinden ‘Drone'lu Trafik Uygulaması » Sungurlu HaberSungurlu Polisinden ‘Drone'lu Trafik Uygulaması » Sungurlu HaberSungurlu Polisinden ‘Drone'lu Trafik Uygulaması » Sungurlu Haber

İnsansız Hava Araçları (İHA) amirliği ve Sungurlu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri tarafından trafik akışı kontrolleri ‘drone’ ile havadan gerçekleştirildi.
Sungurlu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği önünde uygulama yapan trafik ekipleri, Ankara istikametine giden sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Bazı sürücüler emniyet kemeri takmadıkları için ‘drone’ tarafından tespit edildi. Durdurulan sürücü ve yolculara emniyet kemeri takmaları ve hız yapmamaları hususunda uyarıda bulunuldu.
Yaklaşık 3 metre mesafede görüntü alan ‘drone’u gören bazı sürücülerin de emniyet kemeri takmak için telaşlandığı gözlendi.

İlgili İçerikler

Otomobil Hareket Etti ve Çaya Uçtu

Safa Özhazinedar

Genel Güvenlik ve Asayiş Uygulaması Yapıldı

Safa Özhazinedar

Buzlanan Yolda Kazalar Peş Peşe Geldi !

Safa Özhazinedar

 Kamyona Çarpan Araç Su Kanalına Uçtu : 5 Yaralı

Safa Özhazinedar

TRAKTÖR KAZASINDAN ACI HABER GELDİ

Safa Özhazinedar

Otomobil Sazlığa Uçtu : 2 Yaralı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar