Sungurlu, Paylaşınca Daha da Güzelleşti

Sponsor

Sungurlu Belediyesi, Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu’nun katkılarıyla başlatılan ve yüzlerce insana ulaşan “Hayat Paylaşınca Güzel” isimli yardım kampanyasının sona erdiğini bildirdi.

Sungurlu Belediyesi tarafından “Önce İnsan” ilkesinden hareketle sosyal gelir grupları arasında dengenin sağlanması ve sosyal dayanışmanın geliştirilmesi amacıyla Atatürk Meydanı’nda faaliyet gösteren yardım kampanyası bugün itibariyle sona erdi. Kampanya çerçevesince, yardımsever vatandaşların kullanmaktan vazgeçtiği, iyi durumdaki giysiler belediye personeli ve Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu öğrencilerince yardım çadırında toplanıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Yardım çadırına yardımseverlerin ilgisinin oldukça yoğun olduğunu belirten Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Başlatmış olduğumuz “Hayat Paylaşınca Güzel ”adlı kampanyamıza ilgi çok büyük oldu. Sungurlumuz her zaman olduğu gibi bugün de gerekli hassasiyet ve özeni gösterdi. Emeklisinden çalışanına, esnafından iş adamına, öğrencisinden öğretmenine, memurundan işçisine kadar toplumumuzun her kesiminin yoğun desteği ile yardım çadırımız doldu taştı. Diğer yandan kampanya süresince yardım çadırından ayrılmayan öğrenci arkadaşlarımıza, değerli hocamız Öğr.Gör.Nihal Gökçe ve emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederim.” dedi.
Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nihal Gökçe yaptığı açıklamada,bu davranışın herkese örnek olması gerektiğini belirtirken ;” Önemli bir yardım kampanyası içerisinde topluma hizmet için Sayın Başkanımızla başlatmış olduğumuz etkinliğe verilen destek bizleri memnun etti. Emeklerimizin ve çabalarımızın yerini bulduğuna inanıyoruz. Bu vesileyle kampanyamızın her aşamasında bizleri yürekten destekleyen Sungurlu iş adamlarına, esnafına ve sakinlerine teşekkür ediyorum. ”ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerik‘O an’ın Muhteşem Fotoğrafları
Sonraki İçerikBelediyespor : 10 – Alaca Belediye Gençlikspor : 3
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz