-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemSungurlu, Paylaşınca Daha da Güzelleşti

Sungurlu, Paylaşınca Daha da Güzelleşti

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyesi, Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu’nun katkılarıyla başlatılan ve yüzlerce insana ulaşan “Hayat Paylaşınca Güzel” isimli yardım kampanyasının sona erdiğini bildirdi.

Sungurlu Belediyesi tarafından “Önce İnsan” ilkesinden hareketle sosyal gelir grupları arasında dengenin sağlanması ve sosyal dayanışmanın geliştirilmesi amacıyla Atatürk Meydanı’nda faaliyet gösteren yardım kampanyası bugün itibariyle sona erdi. Kampanya çerçevesince, yardımsever vatandaşların kullanmaktan vazgeçtiği, iyi durumdaki giysiler belediye personeli ve Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu öğrencilerince yardım çadırında toplanıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Yardım çadırına yardımseverlerin ilgisinin oldukça yoğun olduğunu belirten Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Başlatmış olduğumuz “Hayat Paylaşınca Güzel ”adlı kampanyamıza ilgi çok büyük oldu. Sungurlumuz her zaman olduğu gibi bugün de gerekli hassasiyet ve özeni gösterdi. Emeklisinden çalışanına, esnafından iş adamına, öğrencisinden öğretmenine, memurundan işçisine kadar toplumumuzun her kesiminin yoğun desteği ile yardım çadırımız doldu taştı. Diğer yandan kampanya süresince yardım çadırından ayrılmayan öğrenci arkadaşlarımıza, değerli hocamız Öğr.Gör.Nihal Gökçe ve emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederim.” dedi.
Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nihal Gökçe yaptığı açıklamada,bu davranışın herkese örnek olması gerektiğini belirtirken ;” Önemli bir yardım kampanyası içerisinde topluma hizmet için Sayın Başkanımızla başlatmış olduğumuz etkinliğe verilen destek bizleri memnun etti. Emeklerimizin ve çabalarımızın yerini bulduğuna inanıyoruz. Bu vesileyle kampanyamızın her aşamasında bizleri yürekten destekleyen Sungurlu iş adamlarına, esnafına ve sakinlerine teşekkür ediyorum. ”ifadelerine yer verdi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0974
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu