Sungurlu Okuyor Projesinin Ocak Ayı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında okullarda en çok kitap okuyarak dereceye giren öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT makamına misafir etti ve ödüllendirdi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT konuşmasında, ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında hedef kitle olarak belirlenen öğrencilerin; kitapları sevmelerini, kendilerini ifade edebilme becerilerini arttırmayı amaçladıklarını ayrıca her gün 20.00-20.30 saatleri arasında ‘‘Aile Kitap Okuma Saati’ ’uygulaması ile ilçemizdeki ailelerin öğretmenlerle kitap okumasını planladıklarını ifade etti.
‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında Ocak ayında dereceye giren öğrencileri tebrik eden Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT, öğrencilere kitap okumayı hiçbir zaman bırakmamaları tavsiyesinde bulunarak projeyi sahiplenen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve velilerine teşekkür etti. Proje kapsamında ilçemizde eğitim gören yaklaşık 8,000 öğrenci Kasım, Aralık ve Ocak ayı içerisinde toplam 5.2 milyon sayfa kitap okudu.

Sponsor
Önceki İçerikŞahin, “Mehmetçiğimiz İman Gücü İle Terörün Kökünü Kazıyacaktır”
Sonraki İçerikHumble Bundle’da Rockstar Oyunları 1 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Satılıyor!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz