-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimSungurlu Okuyor Projesinin Ocak Ayı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sungurlu Okuyor Projesinin Ocak Ayı Ödülleri Sahiplerini Buldu

- Google Reklamı -

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında okullarda en çok kitap okuyarak dereceye giren öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT makamına misafir etti ve ödüllendirdi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT konuşmasında, ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında hedef kitle olarak belirlenen öğrencilerin; kitapları sevmelerini, kendilerini ifade edebilme becerilerini arttırmayı amaçladıklarını ayrıca her gün 20.00-20.30 saatleri arasında ‘‘Aile Kitap Okuma Saati’ ’uygulaması ile ilçemizdeki ailelerin öğretmenlerle kitap okumasını planladıklarını ifade etti.
‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında Ocak ayında dereceye giren öğrencileri tebrik eden Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT, öğrencilere kitap okumayı hiçbir zaman bırakmamaları tavsiyesinde bulunarak projeyi sahiplenen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve velilerine teşekkür etti. Proje kapsamında ilçemizde eğitim gören yaklaşık 8,000 öğrenci Kasım, Aralık ve Ocak ayı içerisinde toplam 5.2 milyon sayfa kitap okudu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2046
EUR
28,9498
GBP
33,3106
RUB
0,2835
CNY
3,7206
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu