Sungurlu Okuyor Projesinin Ocak Ayı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında okullarda en çok kitap okuyarak dereceye giren öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT makamına misafir etti ve ödüllendirdi.

Abone Ol

Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT konuşmasında, ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında hedef kitle olarak belirlenen öğrencilerin; kitapları sevmelerini, kendilerini ifade edebilme becerilerini arttırmayı amaçladıklarını ayrıca her gün 20.00-20.30 saatleri arasında ‘‘Aile Kitap Okuma Saati’ ’uygulaması ile ilçemizdeki ailelerin öğretmenlerle kitap okumasını planladıklarını ifade etti.
‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında Ocak ayında dereceye giren öğrencileri tebrik eden Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT, öğrencilere kitap okumayı hiçbir zaman bırakmamaları tavsiyesinde bulunarak projeyi sahiplenen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve velilerine teşekkür etti. Proje kapsamında ilçemizde eğitim gören yaklaşık 8,000 öğrenci Kasım, Aralık ve Ocak ayı içerisinde toplam 5.2 milyon sayfa kitap okudu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz