Sungurlu Okuyor Projesi Kapsamında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Sponsor

   Öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında okullarda  Kasım ayında en çok kitap okuyarak dereceye giren öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT makamında misafir etti ve ödüllendirdi.

   Sungurlu Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT konuşmasında, ‘‘Sungurlu Okuyor ’’ projesi kapsamında hedef kitle olarak belirlenen öğrencilerin; kitapları sevmelerini, kendilerini ifade edebilme becerilerini arttırmayı amaçladıklarını ayrıca her gün 20.00-20.30 saatleri arasında ‘‘Aile Kitap Okuma Saati’ ’uygulaması ile ilçemizdeki ailelerin öğretmenlerle kitap okumasını planladıklarını  ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesinin   devam ettiğini belirtti.

      ‘‘Sungurlu Okuyor’’ projesi kapsamında dereceye giren öğrencileri tebrik eden ERYİĞİT, öğrencilere kitap okumayı hiçbir zaman bırakmamaları tavsiyesinde bulunarak projeyi sahiplenen okul idarecilerine, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikDerbinin galibi Sungurlu Belediyespor ( VİDEO )
Sonraki İçerikVoleybolda Namağlup yola devam
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz