Sungurlu MYO’nun Yeni Müdürü Demirer Oldu

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nun yeni müdürü Yrd. Doç. Dr. Ömür Demirer oldu.
Hitit Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kubilay Karacif’ten boşalan göreve Hitit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ömür Demirer atandı. Devir teslim töreninin bugün saat 13:00’de yapılacağı bildirildi.

Demirer KimHitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu'nun yeni müdürü Yrd. Doç. Dr. Ömür Demirer oldu.  | Sungurlu Haberdir ?
1976 yılında Çorumda doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini aynı ilde tamamlamıştır. 1993 yılında Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümüne kaydolmuştur. 1995 yılında kendi isteği ile bu bölümden ayrılarak, aynı yıl Niğde Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü kazanmıştır. 1999 yılında mezun olduğu bölümde Araştırma Görevlisi olarak akademik hayata atılmıştır. 2000 yılında Niğde Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans öğrenimine ve 2006 yılında aynı enstitüde doktora öğrenimine başlamış, 2010 yılında doktora derecesi almıştır. Aynı yıl Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü Üretim Yönetimi ve Pazarlama ABD ‘da Yrd. Doç. Dr. unvanıyla öğretim üyeliğine yükseltilmiştir. 2012 yılına kadar çalıştığı bu üniversiteden ayrılarak, Hitit Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümünde Yrd. Doç. olarak göreve başlamıştır. 2017 yılında Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi Bölümüne geçmiştir.

Sponsor
Önceki İçerikRakip Futbolda Ulukavak Voleybolda Tokat Belediye
Sonraki İçerikFazlı Koçak Mazbatasını Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz