SUNGURLU MYO’DA İKİ ÖĞRENCİ YURTDIŞINDA ÖĞRENİM GÖRME HAKKI KAZANDI

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu’nda Erasmus+ Değişim Programı Kapsamında Çek Cumhuriyeti Prigo Üniversitesi ve Litvanya Šiauliai State Üniversitesi ile imzalanan ikili anlaşmalar sonucu iki öğrenci önümüzdeki dönem yurt dışında öğrenim görme hakkı kazandı.

Erasmus+ Değişim Programı kapsamında, öğrenci ve personel değişimini sağlamak amacıyla yeni anlaşmalar yapılmasını, mevcut anlaşmaların da etkin biçimde kullanılmasını hedefleyen Yüksekokulumuz, Çek Cumhuriyeti’nin Prigo Üniversitesi ve Litvanya Šiauliai State Üniversitesi ile ikili anlaşmalar imzaladı.

Bu anlaşmalara göre, Sungurlu MYO’da Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümünde öğrenim görmekte olan öğrenciler, Erasmus+ Değişim Programı Kapsamında, Prigo Üniversitesi’nde, Bilgisayar Teknolojileri bölümünde öğrenim görmekte olan öğrenciler ise Šiauliai State Üniversitesi’nde öğrenim görebilecekler.

Sponsor

Bu anlaşmalar sonucunda, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi için Bilgisayar Teknolojileri Bölümünden iki öğrenci Litvanya Šiauliai State Üniversitesi’nde öğrenim görme hakkı kazandı.

Sponsor
Önceki İçerikSAVAŞLAR UN’DAN LARTON’A KADAR EDS SİSTEMİ KURULUYOR
Sonraki İçerikKAYMAKAM GÖRMÜŞ, BAŞARILI POLİSLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz