Sungurlu MYO Tercih Edilen Yüksekokul Oldu

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu tercih edilen bir Yüksekokulu olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Alanında uzman akademik personeli, modern derslikler, laboratuarlar ve kütüphanesiyle, öğrencilerine çağdaş eğitim-öğretim hizmeti sunmaktadır. Bilgisayar teknolojileri, işletme yönetimi, Çocuk gelişimi, sağlık kurumları işletmeciliği, Tıbbi tanıtım ve pazarlama, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Dış ticaret Ön Lisans bölümlerini bünyesinde barındıran Sungurlu Meslek Yüksekokulunda yeni açılan, Sosyal Hizmetler Ön lisans programı yeni eğitim öğretim yılında 40 öğrenci ile %100 dolarak eğitim öğretime başladı.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına %97 doluluk oranı ile başlayan, Sungurlu Meslek Yüksekokulu yeni açılan bölümleri ile birlikte toplam 1310 öğrenci sayısına ulaştı.  | Sungurlu Haber

“TERCİH EDİLEN BİR YÜKSEK OKUL”

Öğrencilerin topluma duyarlı ve insanlarla empati kurabilen bireyler olarak yetişmenize katkı sağlamak olan Sungurlu Meslek Yüksekokulu öğrencilerin sahip olduğu imkan ve başarılara erişmesi için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmekte ve somut adımlar atmaya dikkat etmektedir. En az bir yabancı dil bilen, sürekli okuyan, araştıran, sorgulayan, hedeflerinin peşinden giden, gelecek kaygısı taşımayan mezunlar vermek isteyen Sungurlu Meslek Yüksekokulu bilimsel, kültürel ve sanatsal etkinliklerin her daim olduğu öğrencilerin keyifli anlar yaşayacağı hem de iş hayatına donanımlı bir şekilde hazırlanabilmesi için kaliteli eğitim kadrosu ile öğrencilerin en çok tercih ettiği Yüksek Okullardan birisi oldu.
Sungurlu Meslek Yüksekokulunda 4 öğretim üyesi 20 öğretim görevlisi olmak üzere 24 akademik personel, 6 idari personel ile akademik faaliyetlerine devam etmektedir.

Sponsor

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına %97 doluluk oranı ile başlayan, Sungurlu Meslek Yüksekokulu yeni açılan bölümleri ile birlikte toplam 1310 öğrenci sayısına ulaştı.  | Sungurlu Haber

YURT SORUNU BÜYÜK ORANDA ÇÖZÜLDÜ

Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda 2018-2019 eğitim -öğretim yılında 1310 öğrenci eğitim görmektedir.
Daha önceki yıllarda ilçemize gelen öğrencilerin yurt sorunları Kredi Yurtlar Kurumu tarafından ilçemize kazandırılan 300 kapasiteli kız ve 150 kapasiteli erkek yurtları ile birlikte büyük bir oranla barınma sorunları çözülmüş oldu.

Sponsor
Önceki İçerikİlkokullarda Yetiştirme Programı
Sonraki İçerikDemirşeyh Grup Yolunda Yol Çalışmaları
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz