-0.6 C
Sungurlu
02/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemSungurlu Muhacir Derneği’nden Şahiner’e Ziyaret

Sungurlu Muhacir Derneği’nden Şahiner’e Ziyaret

- Google Reklamı -

Sungurlu Muhacir Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret etti.
Sungurlu Muhacir Derneği Başkanı Aydın Bahtiyar, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Bahtiyar, Yaşar Yolaşan, Necati Kaya, Hasan Yaralıoğlu, Yılmaz Çağlayan, Ramazan Mertoğlu ve Kazım Pugur Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Dernek Yönetimi Başkan Şahiner’e derneğin kuruluş, amaç ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken, Sungurlu için yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine sohbet ettiler.
Sivil toplum derneklerinin demokrasinin olmazsa olmazlarından biri olduğunu belirten Başkan Şahiner, “Sivil toplum dernekleri, vatandaşlarımızı temsil ediyor.Sizler Balkan Türklerinin sesi, temsilcilerisiniz. Bu nedenle de demokrasi ve toplum yaşamı için önemlisiniz. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum ” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,8080
EUR
22,3913
GBP
26,0637
RUB
0,2569
CNY
2,9330
JPY
0,1499

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu