Sungurlu Muhacir Derneği’nden Şahiner’e Ziyaret

Sponsor

Sungurlu Muhacir Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret etti.
Sungurlu Muhacir Derneği Başkanı Aydın Bahtiyar, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Bahtiyar, Yaşar Yolaşan, Necati Kaya, Hasan Yaralıoğlu, Yılmaz Çağlayan, Ramazan Mertoğlu ve Kazım Pugur Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Dernek Yönetimi Başkan Şahiner’e derneğin kuruluş, amaç ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken, Sungurlu için yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine sohbet ettiler.
Sivil toplum derneklerinin demokrasinin olmazsa olmazlarından biri olduğunu belirten Başkan Şahiner, “Sivil toplum dernekleri, vatandaşlarımızı temsil ediyor.Sizler Balkan Türklerinin sesi, temsilcilerisiniz. Bu nedenle de demokrasi ve toplum yaşamı için önemlisiniz. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum ” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikAfrin Operasyonunda Son Durum
Sonraki İçerikMinik Öğrencilerden Anlamlı Yardım
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz