SUNGURLU KYK ÖĞRENCİ YURDUNDA MİRAÇ KANDİLİ ETKİNLİĞİ

Sponsor

Sungurlu Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu öğrenci yurdunda İlçe Vaizi Ferruh Tekin, Şube Müdürü Hidayet Türkel, Manevi danışmanlar Ali Topuz, M. Fatih Yılmaz tarafından program düzenlendi.

Programda gecenin önemini belirten ve genel güncel konularda sohbetler yapıldı. Gençlerin kafasını takılan sorularına cevaplar verildi, dua edildi. Çeşitli ikramlarda bulunuldu. Müftülük personeli, her zaman gençlerin yanında olduklarını, maddi manevi her türlü problemlerinde kendilerine yardımcı olacaklarını belirtti.

Gençlerde Müftülüğün ilgi alakası ve düzenlemiş oldukları program dolayısıyla memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEŞME’DE GÖLET TAŞTI, EVLERİ SU BASTI
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA VATANDAŞLAR CAMİLERİ DOLDURDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz