Sungurlu Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde Seçim Heyecanı

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen başkanlığında Özel İdare toplantı salonu’nda yapılan toplantıda Köylere Hizmet Götürme Birliği meclis üyeleri, 2020 yılı Mayıs ayında yapılacak seçime kadar görev yapmak üzere 2 İl Encümeni ve 2 Köy muhtarını seçti.
Yapılan İl Genel Meclisi Üyesi seçiminde İl Genel Meclis Üyesi Alaaddin Tosundereoğlu 80 oy ve Mehmet Kaplan 63 oy alarak seçilirken, Ercan Şahin ise 52 oyda kaldı.
Köy Muhtarlığı seçiminde ise Satılmış İlter 46 ve Şükrü Yadigar 37 oy alarak seçilirken, İsmail Babayiğit 31, Veysel Sarıtepeci 21, Hacı Selvioğlu 20 ve Rıza Girişcioğlu 15 oyda kaldı.
Kaymakam Mitat Gözen, Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde görev yapmak için seçilen üyeleri tebrik ederek, başarılar diledi.,

GÖYSEN, MÜTEVELLİ HEYETİNE SEÇİLDİ

Sungurlu Köylere Hizmet Götürme Birliği, 2019 yılı Mayıs ayı olağan meclis toplantısı gündem maddeleri görüşülerek kabul edildi.Toplantıda bir yıl süre ile görev yapacak İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarlarının seçimi yapıldı. | Sungurlu HaberSungurlu Yeşilyurt Köyü Muhtarı Yusuf Göysen, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının mütevelli heyetine seçildi.
Perşembe günü Özel İdare konferans salonunda yapılan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının mütevelli heyeti seçimlerinde Sungurlu Yeşilyurt Köyü Muhtarı Yusuf Göysen ile İmirli Köyü Muhtarı Şadi Berk yarıştı. Sungurlu Yeşilyurt Köyü Muhtarı Yusuf Göysen 47 oy alarak seçilirken, İmirli Köyü Muhtarı Şadi Berk 39 oyda kaldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikCep Telefonunda ÖTV Yüzde 50’ye Çıktı
Sonraki İçerikSungurlu Halkı Yine Cezalandırılıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz