-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemSungurlu Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde Seçim Heyecanı

Sungurlu Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde Seçim Heyecanı

- Google Reklamı -

Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen başkanlığında Özel İdare toplantı salonu’nda yapılan toplantıda Köylere Hizmet Götürme Birliği meclis üyeleri, 2020 yılı Mayıs ayında yapılacak seçime kadar görev yapmak üzere 2 İl Encümeni ve 2 Köy muhtarını seçti.
Yapılan İl Genel Meclisi Üyesi seçiminde İl Genel Meclis Üyesi Alaaddin Tosundereoğlu 80 oy ve Mehmet Kaplan 63 oy alarak seçilirken, Ercan Şahin ise 52 oyda kaldı.
Köy Muhtarlığı seçiminde ise Satılmış İlter 46 ve Şükrü Yadigar 37 oy alarak seçilirken, İsmail Babayiğit 31, Veysel Sarıtepeci 21, Hacı Selvioğlu 20 ve Rıza Girişcioğlu 15 oyda kaldı.
Kaymakam Mitat Gözen, Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde görev yapmak için seçilen üyeleri tebrik ederek, başarılar diledi.,

GÖYSEN, MÜTEVELLİ HEYETİNE SEÇİLDİ

Sungurlu Köylere Hizmet Götürme Birliği, 2019 yılı Mayıs ayı olağan meclis toplantısı gündem maddeleri görüşülerek kabul edildi.Toplantıda bir yıl süre ile görev yapacak İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarlarının seçimi yapıldı. | Sungurlu HaberleriSungurlu Yeşilyurt Köyü Muhtarı Yusuf Göysen, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının mütevelli heyetine seçildi.
Perşembe günü Özel İdare konferans salonunda yapılan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının mütevelli heyeti seçimlerinde Sungurlu Yeşilyurt Köyü Muhtarı Yusuf Göysen ile İmirli Köyü Muhtarı Şadi Berk yarıştı. Sungurlu Yeşilyurt Köyü Muhtarı Yusuf Göysen 47 oy alarak seçilirken, İmirli Köyü Muhtarı Şadi Berk 39 oyda kaldı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2046
EUR
28,9498
GBP
33,3106
RUB
0,2835
CNY
3,7206
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu