SUNGURLU KORUMA KURULU BAŞKANLIĞINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ HÜKÜMLÜ ÇOCUKLARINA YARDIMELİ

Sponsor

Sungurlu’da ihtiyaç sahibi öğrenim gören farklı yaşlardaki 95 yükümlü çocuğuna mont, bot, kırtasiye ve yükümlü ailelerine gıda yardımı yapılarak mutluluklarına ortak olundu.

Denetimli Serbestlik Kanunu kapsamında oluşturulan suçtan zarar gören ve Ceza infaz kurumlarından salıverilen yükümlülere psiko-sosyal ve ekonomik yönlerden destek sağlayarak topluma kazandırılmalarını Rehabilitasyonunu gerçekleştiren, ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışan bir kurul olan koruma kurulları; söz konusu amaç, ilkeler ve misyon çerçevesinde 2021 Eylül ayı toplantısını Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni Başkanlığında Çorum Boğazkale ilçesi Tarihi Dulkadiroğlu Konağında gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıda gündem maddeleri içinde öğrenim gören ihtiyaç sahibi yükümlü çocuklarına mont, bot, kırtasiye ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapılması yönünde karara da yer verildi. Bu doğrultuda Koruma kurulları üyeleri arasında yer alan Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası, Sungurlu Ticaret Borsası, Sungurlu Ziraat Odası, Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi, Alaca Ticaret ve Sanayi Odası ve Alaca Ticaret Borsası desteğiyle Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni’nin iştirakleriyle, Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk, Denetimli Serbestlik Şefi Serkan Eyüp Soruklu, Manevi Rehberlik Personeli Vaiz Ferruh Tekin ve Denetimli Serbestlik personelinin katılımıyla Sungurlu Adalet Sarayı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Şehit Mehmet Selim Kiraz toplantı salonunda ihtiyaç sahibi öğrenim gören farklı yaşlardaki 95 yükümlü çocuğuna mont, bot, kırtasiye ve yükümlü ailelerine gıda yardımı yapılarak mutluluklarına ortak olundu.

Sponsor

Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni yardımda bulunan Koruma Kurulları üyelerine teşekkür ederek bu tür yardım faaliyetlerine devam edileceğini ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerikE-TWİNNİNG ULUSAL KALİTE ETİKETİ BELGESİ ALAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
Sonraki İçerikŞAHİN; “IRMAK BUCAĞI, OVA KÖYLERİMİZİN DURUMU İÇLER ACISI”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz