SUNGURLU KOLAY KAZANDI : 7-0

Sponsor

1. Amatör Küme’de namağlup lider durumda olan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, sahasında İskilipgücü ‘nü ağırladı. Karşılaşmayı 7-0 kazanan Temsilcimi puanını 15’e çıkardı ve liderliğini korudu.

Sungurlu ilçe sahasında oynanan maçın ilk yarısı karşılıklı ataklarla geçti. İlk yarıyı Sungurlu Belediyespor 3-0 önde tamamladı. İkinci yarıya da hızlı başlayan Sungurlu Belediyespor bulduğu 4 golle karşılaşmayı 7-0 kazandı ve puanını 15 çıkararak namağlup liderliğini sürdürdü.

Sponsor
Önceki İçerikKONTEYNIRDA YANGIN ÇIKTI
Sonraki İçerikSIĞIRCIK KUŞLARININ GÖRSEL ŞÖLENİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz