Sungurlu İYİ Parti Heyetinden Ziyaret Turları

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanlığına seçilen Dursun Kanmış, İl Genel Meclisi Üyesi Ercan Şahin ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte nezaket ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak Kaymakam Mithat Gözen’i ziyaret eden kanmış ve ekibi daha sonra Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken’i, Ağır Ceza Reisi Şevket Kuyruk’u, İlçe Jandarma Komutanı Sedat Özmen’i, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz’ı, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Komiser Resul Güler’i, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz’ü, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Aladdin Kayar’ı, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Pozan’ı, Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Fatma Özak Batıbay’ı, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu’nu, Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı’yı, Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı’yı, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşut’u ziyaret etti.

Sponsor
Önceki İçerikBelediyespor Şampiyonluğa Doymuyor
Sonraki İçerikŞahin, İYİ Parti İl Başkanı’nın çağrılmamasına tepki gösterdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz