Sungurlu İtfaiyesi 2018 yılında 391 Yangına Müdahale Etti

Sponsor

 

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, itfaiye ekiplerinin 2018 yılında ilçe merkezi ve ilçeye bağlı köylerde meydana gelen 35 ev, tandırlık ve samanlık yangını, 320 arazi, ot ve anız yangını, 17 araç yangını ve 19 orman yangınına müdahale ettiğini söyledi. | Sungurlu Haber

İtfaiye ekiplerinin 2018 yılı içerisinde Sungurlu genelinde meydana gelen 57 trafik kazasına da müdahalede bulunarak, araçta sıkışan kazazedelerin kurtarılmasını sağladıklarını ifade etti. Şahiner, ayrıca itfaiye ekiplerinin 87 hayvanı kurtarmak için seferber olduğunu söyledi.
Baca temizliği yaptırmaları için uyarıda bulunan Başkan Şahiner, “Gerekli baca temizliğinin yapılması muhtemel zehirlenme ve baca yangınlarını önleyecektir. Bu konuda bütün halkımızın duyarlı olmasını bekliyoruz” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da 2018 Yılında 270 Çift Evlendi
Sonraki İçerikVoleybol Bölgesel Lig’te Tek Temsilci Sungurlu Belediyespor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz