Sungurlu İtfaiyesi 194 Yangına Müdahale Etti

Sponsor

Sungurlu ilçesinde, Belediye İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin 2017 yılı içerisinde toplam 194 yangına müdahale ettiği bildirildi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, itfaiye ekiplerinin 2017 yılı içerisinde Sungurlu ilçe merkezi ve ilçeye bağlı köylerde meydana gelen 54 ev, tandırlık ve samanlık yangını, 127 arazi, ot ve anız yangını, 8 araç yangını ve 5 orman yangınına müdahale ettiğini söyledi.
İtfaiye ekiplerinin 2017 yılı içerisinde Sungurlu genelinde meydana gelen 28 trafik kazasına da müdahalede bulunarak, araçta sıkışan kazazedelerin kurtarılmasını sağladıklarını ifade etti.
Baca temizliği yaptırmaları için uyarıda bulunan Başkan Şahiner, “Gerekli baca temizliğinin yapılması muhtemel zehirlenme ve baca yangınlarını önleyecektir. Bu konuda bütün halkımızın duyarlı olmasını bekliyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikFatih Terim yeniden Galatasaray’da (1,5 yıllık sözleşme)
Sonraki İçerikSungurlu’da 2017 Yılında 279 Çift Evlendi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz